BOOM DUAL DENSITY DILDO GLOW IN DARK VEL. L RŮŽOVÉ

Dildo větší velikosti vyrobené moderní technologií dvouvrstvého silikonu, svítící ve tmě.

Popis výrobku

Úplně jiné dildo, než jaké jste dosud používali, nyní také ve velikosti "L".

Dildo má realistický vzhled - vytvarovaný žalud, varlata a žilkování na povrchu. Jeho silná přísavka, která dobře drží na rovném, hladkém povrchu tvoří také základnu, díky které můžete toto dildo použít i do postrojů.

Dildo má celkovou délku 22,5 cm. Délka pro vložení je 18 cm a maximální průměr 4,5 cm. Dildo váží 465 g.

Podívejte se na další barevné varianty menší velikostí ve tmě svítících dild BOOM Dual Density Dildo Glow in Dark!

Testerka Karolína: "Tenhle kousek se stal jedním z favoritů, a to hned z několika důvodu. Jedním z nich je silná přísavka - člověk muže být kreativní, když chce zkoušet něco nového. Další plus je materiál."

CELOU RECENZI na tento výrobek v menší velikosti si můžete přečíst na našem blogu.

Mrkněte, jak je šikovné dildo BOOM Dual Density

VlastnostVodotěsný S přísavkou

Materiál výrobku

Úžasný materiál, ze kterého je vyrobené. Jedná se o moderní technologii dvouvrstvého silikonu. Dildo je dvoubarevné, uvnitř dilda je vidět pevné, ale pružné jádro růžové barvy a na povrchu je další vrstva jemného tekutého transparentního silikonu. Materiál, který nemá žádnou nepříjemnou vůni ani příchuť.

Už jen když po povrchu dilda přejedete rukou cítíte, že je to něco výjimečného. Ta měkkost a hedvábná jemnost je neuvěřitelná. Vaše intimní místa ucítí pohlazení a vy už nebudete chtít nic jiného.

Dildo má i další překvapení. Ve tmě svítí. Jak to funguje? Nechte na dildo minimálně několik minut působit světlo (denní nebo umělé). Čím déle necháte světlo působit, tím intenzivněji vám bude dildo ve tmě svítit. Posuňte své erotické chvíle opět o kus dál!