BOOM Sabrina vibrační masturbátor s nastavitelným průměrem

Masturbátor ve tvaru vagíny s nastavitelným průměrem, vibrační, na bezdrátové ovládání. Úžasně jemný a realistický materiál.

Popis výrobku

Značka BOOM představuje nový, moderní typ masturbátoru, vyrobený z nového SEBS materiálu. Tento materiál věrně imituje lidskou pokožku, je velmi elastický a poddajný, snadno přejímá teplotu. Vnitřní kanálek masturmátoru má průměr 1,5 cm, ale díky vlastnostem materiálu penis snadno vnikne dovnitř a materiál jej příjemně obemkne.

Nastavitelný průměr a přítlak

Skutečnou devizou oproti ostatním masturbátorů typu FLESHLIGHT však je fakt, že vnější pouzdro z pevného plastu má v bocích pohyblivé prolisy, pomocí kterých si můžeme tlakem prstů jednak řídit průměr masturbárotu, ale také regulovat "přítlak" jaký bude na penis působit. Prostě si to "zmáčknete" jak budete potřebovat. Masturbátor je nabízen i ve vibrační verzi.

Vibrace na dálkové ovládání

Tento model je navíc vybavený poměrně silnou vibrační patronou s deseti režimy vibrací. Vibrátor je řízený dálkovým ovládáním velikosti klíčenky, takže můžete pohodlně jednotlivé módy přepínat jednou rukou. Patronu lze rovněž z masturbátoru snadno vyjmout a použít jako jakýkoliv jiný mini vibrátor. Třeba na stimulaci partnera či sama sebe. Fantazii se meze nekladou, experimentujte. Rozměry vibrační patrony jsou 76mm délky a 20mm šířky.

Jak je vidět výše, tento produkt je skutečně unikátní. Pokud víme tak na trhu není jiný model, který by umožňoval regulovat si průměr a tlak stěny masturbátoru na penis, byl vibrační a ještě s možností rytmus vibrace měnit dálkovým ovládáním. Za nás je to nastupující bestseller.

Recenze masturbátoru BOOM Sabrina

Vibračních vagín je na trhu již celá řada, ale stále není problém nalézt modely, které vynikají svými vlastnostmi a provedením. A takový jsem pro manžela obdržela i já.

Minimální průměr1.5 cm
Maximální průměr6 cm
Použitelná délka19 cm
Celková délka26 cm
Typ masturbátoruVagina
BarvaTělová
PohlavíMuž
Erotogenní zónaPenis
MateriálNature Skin
Skupina materiáluTermoplast Plast
PovrchHladký, Vroubkovaný

Materiál výrobku

Materiál: Nature Skin

Vyroben jako napodobenina reálné kůže. Vysoká molekulární hustota materiálu umožňuje neuvěřitelnou flexibilitu a odolnost.

Údržba:

Lehce opláchněte materiál teplou vodou, oklepejte a nechte uschnout před uskladněním. Nikdy nepoužívejte na čištění mýdlo! Pro uchování superhladkého a jemného povrchu se doporučuje zásyp výrobku kukuřičným škrobem. Nedoporučuje se používat pudr, nebo dětský pudr, mohou obsahovat například parfémy, které mohou výrobek poškodit.

Lubrikant:

Používejte pouze lubrikanty na bázi vody.

Návod ke stažení