BOOM Charles II stimulátor prostaty na dálkové ovládání - černý

Stimulátor prostaty s rotačními kuličkami.

Popis výrobku

Přemýšlíte, že vyzkoušíte stimulaci prostaty? Skvělým pomocníkem bude Charles, vibrační stimulátor s dálkovým ovládáním a chuťovkou navíc - rotačními kuličkami.

Stimulátor je vyroben ze silikonu medicínské kvality. Má nepravidelný tvar se zahnutou špičkou, která je lehce ohebná. To aby dráždění probíhalo na těch nejcitlivějších místech.

Kromě hlavní části určené do análního otvoru má stimulátor ještě další dvě části. Nejkratší zahnutý výstupek slouží k přitlačení - stimulaci okolí análního otvoru a delší část vám bude dráždit perineum.

Ve spodní části, u rukojeti, má stimulátor pod silikonovou vrstvou umístěny rotační kuličky. Ty rotují ve třech rotačních rychlostech a oběma směry - změna směru se mění dvojklikem příslušného tlačítka na stimulátoru nebo dálkovém ovladači.

Delší část stimulátoru vibruje v 10 různých vibračních módech.

Vibrace a rotace lze spustit samostatně nebo oba programy současně.

Stimulátor je vibrační s dobíjecí baterií. Dobíjení probíhá pomocí USB kabelu. Dálkové ovládání funguje na baterii CR2032, která je součástí balení.

Minimální průměr3 cm
Maximální průměr3.5 cm
Použitelná délka13 cm
Celková délka16.8 cm
PohlavíMuž
Erotogenní zónaProstata
Anál
VlastnostRotační
Voděodolný
Vibrační
MateriálSilikon + ABS
Skupina materiáluSilikon
NapájeníDobíjecí akumulátor (USB)
CR 2032
OvládáníNa těle produktu
Dálkové bezdrátové
BarvaČerná

Materiál výrobku

Materiál:

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.

Údržba:

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant:

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Návod ke stažení