BOOM LOTI Angle dobíjecí masážní hlavice

Masážní hlavice se silnými vibracemi, polohovatelnou hlavou a 10 programy.

Popis výrobku

Vibrátor Maxlover Angle - masážní hlavice vsází na jednoduché a přímočaré technické provedení a design. Pouze tři tlačítka pro veškeré ovládání. A tvarově krásně padne do ruky.

Jeho největším lákadlem je možnost změnit pozici masážní hlavice vůči tělu vibrátoru ve čtyřech možných úhlech 0°, 30°, 60°, 90° dle vaší preference. Tato možnost zaručuje pohodlnější stimulaci erotogenních zón a i jiných častí těla.

Materiál, ze kterého je Maxlover Angle vyrobený, je elastický silikon medicínské kvality a hlavice je z ABS. Je voděodolný do určité míry. To znamená, že je možné ho opláchnout vodou s antibakteriálním mýdlem při čištění, není však vhodný pro vodní hrátky.

Maxlover Angle disponuje 10 volitelnými módy, mezi kterými se dá přepínat. Každý mód má jinou intenzitu a frekvenci vibrací - rytmus vibrací. Naprosté jednotvárnosti se tedy bát nemusíte. Nabíjení probíhá přes USB kabel a trvá zhruba 3 hodiny. Operační doba je po nabití zhruba 2.5 hodiny.

Tato masážní hlavice pomůže různě modifikovanými masážemi uvolnit vaše svaly či sexuální napětí a to vše v naprostém pohodlí díky polohovatelnosti hlavice!

Baterie:420 mAh
Nabíjení:cca 3 hodiny
Rozměry cm:18x4,5
Počet intenzit:10

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

Skupina: Silikony

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant:

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Z recenzí

Návod ke stažení

|