BOOM DITO Delta chytrý vibrátor

Chytrý vibrátor nové generace s možností ovládání a programování pomocí mobilního telefonu.

Popis výrobku

Série chytrých vibrátorů Dito je jako náhled do vzdálené budoucnosti, ale je to tak, jsou skutečné a jsou tady .... Inteligentní vibrátory s gyroskopovou technologií, inteligentním nastavením frekvence vibrací pomocí mobilní aplikace a další! V provedení ze silikonu medicínské kvality, hypoalergenní, voděodolné a s výkonným dobíjecím akumulátorem. Pojďme se podívat, co to tedy umí.

Nastavte si vlastní frekvenci motoru

Nevyhovují vám frekvence vibrátoru nastavené výrobcem? Dnes to již nevadí. Pomocí malování prstem po obrazovce mobilního telefonu si nakreslíte vlastní křivku frekvence motoru. Uložíte a motor následně funguje přesně tak, jak jste si jej nastavili. Nastavení můžete měnit tak dlouho, jak dlouho chcete, dokud to nebude přesně podle vás. Před uložením si můžete nastavení vždy vyzkoušet. A samozřejmě si vlastních předvoleb můžete uložit hned několik.

Ovládání hudbou/zvukem

Co to znamená? Vibrátor reaguje jen na určité tóny, zejména hluboké basy a bubny. Pokud tedy zvolíte na tyto tony dostatečně bohatou skladbu, dá se říci, že vibrátor bude vibrovat v rytmu skladby, kterou bude aktuálně přehrávat váš chytrý telefon. Hudba převedená do fyzického potěšení!

Vzdálené ovládání

Aplikaci můžete mít nainstalovanou a spuštěnou i bez připojeného vibrátoru. Pokud vám partnerka, další uživatelka nebo milenka sdělí přihlašovací údaje, můžete se přes Internet na dálku spojit s jejím silikonovým mazlíkem a začít ho ovládat, chatovat s ní atd. Ideální, když je partner na služební cestě a vám se stýská!

Ovládání gyroskopem

V některých módech vibrací lze intenzitu měnit změnou polohy mobilního telefonu nebo dokonce vibrátoru samotného. Funguje to tak, že si vyberete nějakou frekvenci vibrací motoru, třeba "ča - ča - ča" a náklonem telefonu potom měníte intenzitu vibrací.

Při používání bez mobilního telefonu zase hned první z módů reaguje na gyroskopický senzor uvnitř vibrátoru. Vibrátor spustí zhruba průměrné vibrace a podle toho jak intenzivně vibrátorem pohybujete, mění se i intenzita vibrací. Vzrušující, nemyslíte?

Statistiky a chytrá tlačítka

Mobilní aplikace zaznamenává, jak dlouho a kdy jste vibrátor používaly a kolik jste případně "pořídily" orgasmů. V aplikaci pak máte statistiky, jak jste vibrátor využívaly. Aplikace je na heslo, takže vaše data ani v případě odložení či ztráty telefonu nebudou číst nepovolaní lidé.

K čemu jsou dvě zvláštní tlačítka? Prvním je tlačítko Orgasmus. Když to na vás takříkajíc "jde", stisknete toto tlačítko a vibrátor se spustí na plný výkon. Orgasmus je pak mnohem intenzivnější. Dalším zajímavým tlačítkem Bomba, ta je jako loterie. Po jejím stisknutí se vibrátor pustí naplno, na krátký čas, vy ale netušíte kdy to bude.

Ovládání bez telefonu

Krom výše uvedené funkce gyroskopu uvnitř vibrátoru, má v sobě vibrátor před uloženy nějaké vibrační módy, které lze ovládat bez použití mobilního telefonu standardně tlačítky na těle vibrátoru, stará dobrá klasika ve formě tlačítek plus mínus.

Délka (cm):12 cm
Nabíjení:USB kabel
Průměr:3 cm
Výdrž:2 hodiny

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

Skupina: Silikony

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant:

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Návod ke stažení

|