BOOM Warm Elegance vibrátor s funkcí ohřívání růžový

Elegantní dobíjecí vibrátor se silnými vibracemi a funkcí vyhřívání.

Popis výrobku

BOOM Warm Elegence je dobíjecí vibrátor elegantního, lehce prohnutého tvaru s funkcí vyhřívání, silnými vibracemi a originálními ovládacími tlačítky.

Vibrátor je vyroben ze silikonu vysoké kvality. Pokud při použití erotické pomůcky chcete cítit dotek teplý jako lidské tělo nebo i vyšší, funkce předehřátí vám toto přání splní. Stiskem jednoho ovládacího tlačítka ohřejete vibrátor během 3 - 4 minut na teplotu 37 – 39 °C.

Vyberte si z mnoha druhů silných vibračních a pulzačních režimů. Každý mód má navíc tři různé intenzity. Velmi silný, ale tichý motor pohání dobíjecí baterie. Pomocí magnetické USB nabíječky vibrátor dobijete a můžete se těšit až na 2 hodiny chodu a ničím nerušeného vzrušení.

Barvarůžová
Bateriemagnetická USB nabíječka je součástí balení
nabíjecí
Délkacelkem -19,5 cm
Materiálsilikon
Průměr maximální (cm)4,3 cm
Výdržaž 2 hodiny

Tester MilanXD: "Konečně jsem se setkal s ovládáním, které musím pochválit. Zpočátku by mohl vzniknout dojem, že je složitější, ale opak je pravdou. ......mohu potvrdit - fakt dobrý vibrouš! Opravdu silný, hezký, tichý, teplý až horký, velmi dobře voděodolný."

CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na webu eroticke-pomucky.cz 

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.

Lubrikant:

Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Z recenzí