BOOM Sweet Nodes vibrátor s výstupky růžový

Minivibrátor s originálními výstupky a vzorem na povrchu.

Popis výrobku

Vibrátor malých rozměrů, který bude trvalou součástí vaší erotické výbavy.

Vibrátor je vyrobený z jemného neporézního silikonu a po celém svém povrchu, včetně špičky, má stimulující výstupky a vzor srdíčka. Nejen proto si ho zamilujete.

Vibrátor se ovládá pouze jedním tlačítkem, včetně tří vibračních rychlostí a sedmi pulzačních režimů. Krátkým stiskem tohoto stříbrného tlačítka vibrátor zapnete. Každým dalším stiskem změníte vibrační mód. Pokud tlačítko podržíte několik sekund, vibrátor se vypne. Pokud část s tlačítkem odejmete, uvidíte prostor pro vložení baterie.

Barvarůžová
Baterie1 x AA; baterie není součástí balení
Délka96 mm
Materiálsilikon
Průměr24 mm
Vibrace3 rychlosti, 7 pulzačních režimů

Vibrátor je nenáročný na provoz i údržbu - stačí jedna AA baterie a po použití lze jeho silikonový povrch omýt pod tekoucí vodou.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.

Lubrikant:

Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.