BOOM Rabbit&Balls 2v1 vibrační vajíčko růžové

Vibrační vajíčko na bezdrátové dálkové ovládání.

Popis výrobku

Dva vysoce funkční výrobky najednou získáte díky této krásné sadě ze sametově jemného materiálu v příjemných pastelových barvách. Tento výrobek značky BOOM se skládá ze dvou částí - vibračního vajíčka a dálkového ovládání, které díky ouškům připomíná zajíčka.

Čím je vibrační vajíčko a jeho dálkové ovládání tak výjimečné?

Vibrační vajíčko lze použít a ovládat samostatně nebo pomocí bezdrátového dálkového ovládání.

Barvarůžová
Bateriedobíjecí, USB kabel je součástí balení
Materiálsilikon + ABS
Rozměry mmovládání - 110 x 45 x 30
vajíčko (bez poutka) - 85 x 32
Vibrace6 vibračních módů

Vajíčko vyndáte z vaginy jednoduše pomocí pevného poutka, které souží i jako anténa. Dosah dálkového ovládání je až 6 metrů.

Dálkové ovládání díky svému tvaru a samostatným vibracím můžete použít také jako samostatný vibrátor na klitoris nebo na bradavky či jiné erotogenní části těla.

V praxi tedy získáte dvě vibrující erotické pomůcky, které můžete používat současně i každou zvlášť.

Vajíčko i dálkové ovládání je dobíjecí. Součástí balení je jeden USB kabel, kterým se dobíjejí obě části výrobku.

Výrobek je voděodolný, to znamená, že obě části lze omýt pod tekoucí vodou.

Dárkové balení obsahuje: vibrační vajíčko, dálkové ovládání, USB kabel, návod v českém jazyce.

Testerka Lenka: Za sebe mohu říct, že zajíček získal své čestné místo v mém šuplíku na erotické pomůcky a myslím, že mě hned tak neomrzí. S jeho pomocí jsem zažívala doslova jeden orgasmus za druhým a rozhodně jsem se nenudila :-)

CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na našem blogu  nebo na webu eroticke-pomucky.cz

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

Skupina: Silikony

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant:

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Z recenzí