BOOM erekční smyčka vibrační modrá

Nastavitelná vibrační erekční smyčka.

Popis výrobku

Erekční smyčka pro potěšení obou partnerů. Průměr smyčky i její požadované utažení lze jednoduše nastavit, a to od minimálního průměru cca 1,5 cm. Materiál smyčky je pružný a díky nastavitelnosti průměru nehrozí žádné vážné přiškrcení penisu. Jednoduše si sám regulujte sílu přiškrcení penisu.

Barvamodrá
Baterie3 x LR44, baterie jsou součástí balení
Délkapoužitelná - 5 cm
MateriálTPR + ABS
Vibrace3 vibrační rychlosti

Erekční smyčka je opatřena vibrační patronou. Prostor pro vibrační patronu má z vnější strany na dvou místech množství jemných výstupků, které dráždí klitoris partnerky. Díky třem rychlostem se vibrace rozlévají po intimních partiích obou partnerů. Vibrační patrona se ovládá jedním tlačítkem.

Vibrační patrona funguje na 3 x LR44 baterie, které jsou součástí balení a jsou vyměnitelné. Před prvním použitím odšroubujte uzávěr vibrační patrony a odstraňte z prostoru pro baterie malý kulatý kousek červeného plastu. Průhledný plast, který je po vnitřní straně prostoru pro baterie, neodstraňujte!

Materiál výrobku

Materiál: TPR silikon (TPR silicone)

TPR silikony jsou celkem pevné a teplotně stabilní. Materiál dává pomůckám perfetní vyvážení machanických a chemických vlastností tolik potřebných pro každodenní náročné aplikace.

Skupina: Silikonová kompozice

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění

Údržba:

Pomůcky z TPR silikonu mohou být čištěny po každém použití speciálním antibakteriálním čistidlem (Toy cleaner) nebo horkou vodou a jemným mýdlem.

Lubrikant:

na bázi vody