BOOM Ricardo návlek na prst

Návlek na prst a na minivibrátor.

Popis výrobku

Dopřejte své partnerce nový zážitek. Tento návlek na prst je elastický, průměr se dá několikanásobně zvětšit. Množství výstupků na jeho povrchu slouží ke zvýšení stimulace partnerky, pro kterou bude tato erotická masáž poševního vchodu či vaginy příjemným překvapením. Návlek můžete použít i na minivibrátor.

Barvarůžová
Délka42 mm
MateriálTPR
Průměrmin. 15 mm

Materiál výrobku

TPR (termoplastická guma)

TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem nebo kukuřičným škrobem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.

Lubrikant:

Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.