BOOM LuvPump silikonové manžety k vakuovým pumpám 3 ks

Náhradní silikonové manžety k vakuovým pumpám

Popis výrobku

Tato sada tři barevných silikonových manžet BOOM LuvPump je určena jako náhradní příslušenství k vakuovým pumpám.

Slouží k utěsnění dna válce vakuové pumpy a prostoru kolem kořene penisu.

Každá manžeta má jiný rozměr:

  • modrá manžeta: minimální vnitřní průměr okraje manžety jsou 4 cm. Lze ji roztáhnout na průměr až 7 cm. Minimální průměr vstupu pro penis jsou 2 cm.
  • červená manžeta: minimální vnitřní průměr okraje manžety je 4,5 cm. Lze ji roztáhnout na průměr 7 - 8 cm. Minimální průměr vstupu pro penis je 2,5 cm.
  • manžeta v tělové barvě: minimální vnitřní průměr okraje manžety je 5 cm. Lze ji roztáhnout na průměr 7 - 8 cm. Minimální průměr vstupu pro penis je 3,2 cm.

Otvory - vstupy pro penis u všech manžet lze také roztáhnout a okraj manžety kolem penisu dobře přiléhá a těsní.

Barvatělová, červená, modrá
Materiálsilikon

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.

Lubrikant:

Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.