BOOM Master Rabbit vibrátor

Vibrátor s ideálními rozměry pro stimulaci klitorisu a G-Bodu současně, falický tvar!

Popis výrobku

Silikonový vibrátor speciálně uzpůsobený pro stimulaci klitorisu a zároveň bodu G, přičemž výstupek navíc nabízí tři malé výstupky pro tu nejdokonalejší stimulaci. Tento vibrátor je vyrobený z luxusního sametově jemného lékařského silikonu, který je velmi příjemný, jako pravý!

Nádherná barva, falický tvar a něco, co vám opravdový penis nemůže nabídnout - stimulace pro klitoris!

Vibrátor disponuje 12 druhy pulzních vibrací, vše inteligentně ovládáno jediným tlačítkem. Vibrace zajišťuje silný, ale tichý motor. Vibrátor je voděodolný, nikoliv však vodotěsný.

Značka BOOM přináší exkluzivní produkty, které vynikají krásný balením, cenou, lákavými tvary a barvami, vysokou funkčností a k tomu naprosto jedinečnou cenu.

Baterie2x AA
Délka (cm)17 cm
Průměr3 cm
VodotěsnýAno

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

Skupina: Silikony

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant:

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Návod ke stažení