BOOM ClitRoll vibrátor na klitoris a G-bod fialový

Silný vibrátor se silikonovými jazýčky na stimulaci klitorisu.

Popis výrobku

Elegantní vibrátor s měkkými jazýčky - tento vibrátor bude váš klitoris milovat.

Jeho předností je část vibrátoru na stimulaci klitorisu, která je opatřena kolečkem s jemnými silikonovými jazýčky. Klitoris tak nestimulují pouze vibrace, které jsou silné a rozlévají se po celém vibrátoru, ale i tyto měkké jazýčky. Na výběr je sedm možností otáčení jazýčků - různé rychlosti, po směru otáčení hodinových ručiček nebo rychlá změna otáčení - ve směru a proti směru hodinových ručiček.

Delší, mírně prohnutá a velmi flexibilní část slouží ke stimulaci bodu G. Ještě přidejte vibrace a výsledek bude opravdu nevídaný.

A co víc - vibrace a otáčení stimulačního kolečka lze spustit současně nebo každou funkci zvlášť.

Vibrátor má dobíjecí baterii. USB kabel je součástí balení. Celková délka vibrátoru je 24 cm. Použitelná délka delší části je 14,5 cm.

Geniální vibrátor pro vaše nekonečné potěšení.

Barvafialová
Délka24 cm
Hmotnost260 g
Materiálsilikon
Max. hluk<50 dB
Průměr maximální (cm)3,2 cm

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.

Lubrikant:

Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Návod ke stažení