BOOM PinkSky vibrátor růžový

Vibrátor pro stimulaci všech vaginálních erotogenních bodů - bodu G, A i C

Popis výrobku

S tímto vibrátorem se opravdu dostanete do samotného nebe! Už jen jeho tvar zaručuje nejedno překvapení.

Mírně zahnutý špička pro stimulaci bodu G, kratší část pro potěšení klitorisu - tak vypadají i ostatní vibrátory typu rabbit. Co má ale tento fešák zcela originálního, je měkký silikonový jazýček uprostřed delší části. Díky silným motorům uvnitř vibrátoru se rozechvěje i tento jazýček. Vibrace a jemné hrany jazýčku najdou veškerá zákoutí vaši vaginy.

Všechny části vibrátoru jsou flexibilní. Díky tomu můžete s vibrátorem lehce manipulovat a směrovat ho do těch správných míst.

Skvěle vypadá i rukojeť Její tvar a zejména otvor zajistí pohodlnou manipulaci s vibrátorem, který se díky ní dá držet pevně v ruce.

Vibrátor má jednoduché ovládání. Tři nenápadná silikonová tlačítka jsou určena k zapnutí/vypnutí vibrátoru, k přepínání mezi 6 vibračními módy a k volbě pěti intenzit každého vibračního módu.

Mezi vibračními módy najdete jak nepřerušované a přerušované vibrace, tak i specialitu, kdy delší a kratší část vibrátoru vibruje na přeskáčku.

Pinksky má na délku 21 cm. Použitelná délka delší části je 12 cm. Vibrátor je voděodolný, můžete ho omýt pod tekoucí vodou.

Saozřejmostí je dobíjecí baterie a přiložený USB kabel. Na jedno nabití můžete v nebi setrvat až dvě hodiny.

Informace pro zákazníky: testery tohoto výrobku si můžete prohlédnout v našich pražských prodejnách!

Barvarůžová
Bateriedobíjecí
Délka21 cm
Materiálsilikon
Nabíjení3 hodiny
Průměr maximální (cm)3,5 cm
Výdrž2 hodiny

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

Skupina: Silikony

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant:

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Návod ke stažení