BOOM Tongue vibrátor na klitoris fialový

Originální vibrátor pro maximální potěšení vašeho klitorisu.

Popis výrobku

Jazyk na vašem klitorisu? Teď tam může být, i když nemáte nablízku partnera. Tento originální vibrátor vám poskytne maximum potěšení.

Dlouhý měkký jazyk s drobnými výstupky na povrchu poslouží stimulaci vašeho klitorisu i poševního vchodu.

Speciální měkký okraj vibrátoru přesně zakryje vaše intimní místa a jazyk může vytrvale pracovat za pomoci 10 vibračních módů. Vibrátor má jednoduché ovládání dvěma tlačítky a skvěle vytvarovanou rukojeť. Už si představujete tu rozkoš?

Vibrátor funguje na 2 AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Barvafialová
BaterieAAA
Délka19 cm
Materiálsilikon

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.

Lubrikant:

Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Návod ke stažení