BOOM The Queen rabbit vibrátor růžový

Vibrátor s jemnými kartáčky pro úplně jinou úroveň milostných okamžiků.

Popis výrobku

Elita mezi erotickými pomůckami - vibrátor Queen pro potěšení všech žen, které od své hračky očekávají maximum a také se chtějí jako královna cítit.

Už vzhled tohoto vibrátoru napovídá, že s ním zažijete to, co jste si dosud jen přála.

Vibrátor má sametově jemný povrch. Je vyrobený z úžasného materiálu. Vrstva tekutého silikonu na jeho povrchu, to je materiál, který nemá žádnou nepříjemnou vůni ani příchuť a je velmi příjemný na dotek.

Už jen když po povrchu vibrátoru přejedete rukou cítíte, že je to něco výjimečného. Ta měkkost a hedvábná jemnost je neuvěřitelná. Vaše intimní místa ucítí pohlazení a vy už nebudete chtít nic jiného.

Je to vibrátor typu "rabbit". To znamená, že má dvě části. Delší lehce prohnutou delší část s širší měkkou špičkou určenou na G-bod a kratší flexibilní část pro hýčkání vašeho klitorisu.

Co z něho ale dělá opravdového přeborníka, jsou jemné měkké husté kartáčky na obou částech, které budou masírovat vaše nejvzrušivější místa. Vibrátor má dva motory a to dává prostor pro velkou variabilitu vibračních módů. Vybrat si můžete mezi nepřetržitými vibracemi nebo přerušovanými vibracemi, ale také mezi vibračními módy, při kterých vibrují obě části současně nebo střídavě.

Jemná růžová barva s lesklou částí rukojeti, to je znak opravdové královny, která si zaslouží eleganci a luxus.

Tento vibrátor je vybaven funkcí vyhřívání. Po zapnutí vibrátoru a stisknutí příslušného tlačítka se začne horní část vibrátoru zahřívat. Funkce vyhřívání funguje samostatně nebo společně s vibracemi.

Vibrátor má dobíjecí baterii. USB kabel je součástí balení. Ovládá se třemi tlačítky. Na jedno nabití vydrží v chodu až 2 hodiny, podle zvolené intenzity vibrací.

Celková délka vibrátoru je 21 cm. Použitelná délka delší části je 12,5 cm.

Tester Karel: Při pohledu na tento vibrátor moje manželka uznale pokývala hlavou. Samotné pocity z použití manželka shrnula slovy: „Dobrý, fakt dobrý“, ale pokud bych to měl rozepsat, tak si pochvalovala kartáčky, které dráždění značně umocňovaly. Dál nás také překvapilo, že vibrátor má dva nezávislé motorky a v některých módech střídá vibrace mezi oběma částmi.

Barvarůžová
Bateriedobíjecí
Délka21 cm
Materiálsilikon
Nabíjení2 hodiny
Průměr maximální (cm)3,59
Výdrž2 hodiny

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.

Údržba:

Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.

Lubrikant:

Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Návod ke stažení