BOOM LuvPump Smart vakuová pumpa 2v1

Dobíjecí vakuová pumpa a masturbátor vjednom

Popis výrobku

Geniální spojení vakuové pumpy a masturbátoru. Pumpu můžete spustit jak v manuálním módu, tak i ve třech inteligentních módech. 

Pojďme se na tento výrobek podívat blíže. Skládá se z odnímatelné  ovládací jednotky (černá část s tlačítky), průhledného  kónického válce (vnitřní max. průměr 6,1 cm),  černé odnímatelné manžety z tvrdého plastu, která slluží ke snadnějšímu vyjmutí a uchycení vnitřní vložky, plastového víčka a čiré vložky z materiálu TPR.

Pumpa je automatická a má dobíjecí baterii. USB kabel pro dobíjení je součástí balení. Její plné nabití trvá dvě hodiny a nabitá baterie vydrží v chodu až 110 minut.

Vložka je snadno vyjímatelná a má uvnitř žebrovaný kanálek, vložku proto můžete používat i samostatně jako masturbátor.

Pumpa se ovládá třemi tlačítky.

Manuální mód: Stiskem a podržením horního tlačítka po dobu 3 sekund pumpu zapnete. Rozsvítí se kontrolka. Opakovaným krátkým stiskem se uvnitř válce začne vytvářet podtlak. Pokud je to třeba, stiskem prostředního tlačítka uvolníte ve válci podtlak. Stiskem a přidržením spodního tlačítka uvolníte podtlak ve válci úplně.

A nyní k tomu, co činí tuto pumpu výjimečnou -  chytré módy. Tzv. chytré módy má pumpa tři. Jedná se o programy, díky kterým si užijete ještě větší potěšení než s běžnou vakuovou pumpou nebo masturbátorem.  Pumpu zapnete a spustíte stejně jakou manuálního módu. A potom už si stiskem spodního tlačítka "G" vyberete jeden ze tří chytrých módů.

Mód 1 - jeden stisk tlačítka "G" -  svítí červená kontrolka: uvnitř pumpy se vytvoří podtlak a poté se podtlak pomalu uvolní. Tento vzorec se opakuje po dobu 10 minut.

Mód 2 - dva stisky tlačítka "G" -  svítí zelená kontrolka: uvnitř pumpy se vytvoří podtlak, podtlak se udrží po dobu 1 minuty a poté se podtlak pomalu uvolní. Tento vzorec se automaticky opakuje po dobu 10 minut.

Mód 3 - tři stisky tlačítka "G" -  svítí modrá kontrolka: uvnitř pumpy se vytvoří podtlak, podtlak se udrží po dobu 5 minut a poté se podtlak pomalu uvolní. Tento vzorec se automaticky opakuje čtyřikrát, celý cyklus tedy trvá zhruba 20 minut.

Před použitím vakuové pumpy nezapomeňte na dostatečnou lubrikaci!

Řídící jednotku nikdy neponořujte do vody!

Materiál: ABS (tvrdý plast),  akrylát (válec), TPR/TPE (vložka)

Délka30 cm
Hloubka22 cm
Průměr maximální (cm)6,1 cm

Materiál výrobku

Materiál: ABS - silikon

Acrylnitril Butadien Styrol - ABS. Tvrdý plast, potažený silikonem. Neporézní a bez ftalátů (phthalate free), pevný materiál, bývá hladký nebo s jemnými texturami. Snadno se čistí.

Údržba:

Může být snadno čištěn antibakteriálním mýdlem a horkou vodou.

Lubrikant:

pouze na bázi vody

Návod ke stažení